Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Aizpildīto atgriešanas veidlapu varat nosūtīt uz return@e-kilomax.lv. Atteikuma vēstules veidlapu lejupielādēt šeit.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Iegādāto preču atgriešana

Preču īpatnības ir norādītas pie katras preces esošā apraksta. Pārdevējs nav atbildīgs par to, ka interneta veikala preču krāsa, forma un citi parametri var neatbilst reālam preču izmēram, formai, krāsai Pircēja izmantotā monitora īpašību dēļ. Vēloties atgriezt preci (-es), izmantojot atteikuma tiesības, pircējam ir jāaizpilda preču atgriešanas dokuments, jāpievieno tas atgriežamajai precei un jāinformē par atgriešanu Pārdevējs.

Atgriešana, izmantojot Omniva pakomātu (2.49 eiro) (tikai tiem, kuri pasūtījuma veikšanas laikā kā piegādes veidu izvēlējušies Omniva pakomātus).

Atgriešana ar Venipak kurjeru - 3.99 eiro. Lūdzām zvanīt mums uz +371 67533956 lai noformēt. 

PREČU ATGRIEŠANA CENA BŪS ATSKAITĀMA NO ATGRIEŽAMĀS NAUDAS SUMMAS.

Pircējam jāaizpilda preču atgriešanas veidlapa, atgriežamās preces jāiepako un jāsagatavo nosūtīšanai. Atsūtītajā SMS īsziņā ir norādīti kodi, kuri nepieciešami sūtījuma saņemšanai un tā atgriešanai (izmantojot šo kodu, atvēries tāda lieluma durtiņas, caur kādām bija saņemts sūtījums). Sagatavots sūtījums jānogādā ērtākajā Omniva terminālā un sekojot norādījumiem termināla ekrānā jāievieto sūtījumu. Papildinformācija: (tēmā„Preču atgriešana“): Omniva Pakalpojumi

Atgriežot preces, Pircējam obligāti ir jāvadās pēc šiem noteikumiem: prece nedrīkst būt Pircēja sabojāta; prece nedrīkst būt izmantota un pazaudējusi savu oriģinālo izskatu. Atgriežamajai precei ir jābūt tādas pašas komplektācijas, kāda tā bija Pircējam to saņemot; atgriežot preci, obligāti ir jāiesniedz arī tās iegādes dokuments un aizpildīts atgriešanas dokuments. Pārdevējam ir tiesības atteikties pieņemt Pircēja atgriežamās preces, ja nav ievēroti preču atgriešanas noteikumi. Pircējam nav tiesību atteikties no pirkšanas – pārdošanas līguma un atgriezt preci, ja Pircējs ir preci sabojājis vai ir būtiski mainījies tās ārējais izskats. Pircējam ir jāapmaksā preču atgriešanas izmaksas. Preču atgriešanas maksa ir atkarīga no Pircēja izraudzītā piegādes pakalpojumu sniedzēja.

Pēc atgriezto preču saņemšanas tās tiks pārbaudītas un pieņemtas. Naudas līdzekļi tiks atgriezti ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) dienu laikā no preču saņemšanas E-kilomaxā. 

NEPIEŅEMAM ATPAKAĻ SŪTĪJUMUS CAUR LATVIJAS PASTU! 

Back to top