Distances līgums

Šajā interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs:

SIA White Apparel , Reģ.: Nr. 40203244266, jur./fakt. adrese: Snikeres iela 23, LV-1067, Riga, Latvija, 

no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu: Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam. Pirkšanas un pārdošanas līgums starp Pircēju un Pārdevēju tiek uzskatīts par noslēgtu, kad Pircējs elektroniskajā veikalā noformē preču groziņu, norāda piegādes adresi, izvēlas apmaksas veidu un iepazīstas ar šiem Noteikumiem, nospiež pogu „Pasūtīt“. Līgums ir spēkā, kamēr no tā izrietošie pienākumi tiek pilnībā izpildīti. Tajos gadījumos, kad Pircējs nepiekrīt visiem noteikumiem vai to daļai, viņam ir pienākums preces nepasūtīt.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veikalā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. Veicot apmaksu ar rēķinu,maksājuma uzdevumā obligāti jānorāda pasūtījuma numurs!

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 3-5 darba dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku un adresi saskaņojot ar Pircēju.

Piegāges veidi:

OMNIVA- viens no pirkuma saņemšanas veidiem Rīgā un Latvijas lielākajās pilsētās. Pakomāti ir brīvi pieejami 24h diennaktī.
Svarīgi: izvēloties piegādi, izmantojot OMNIVA pakomātu, Pircējs saņems divas īsziņas no piegādes dienesta: ar kodu no pakomāta skapīša- pakas saņemšanai; ar kodu no skapīša- preču atgriešanas gadījumā. Vairāk lasiet sadaļā "Garantija un atgriešana".

OMNIVA pakomats;
VENIPAK kurjers;

Personas datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi. Dati netiks izmantoti citiem nolūkiem.

Back to top