Par mums

Jau vairāk nekā 15 gadus mēs nodarbojamies ar iemīļoto lietu un varam lepoties, ka mūsu produkcija ir spējusi iegūt simtiem tūkstošu klientu uzticību un lojalitāti Latvijā un Igaunijā. Mūsu klienti novērtēja iespēju iegādāties skaistas, kvalitatīvas un modernas drēbes, vienlaikus ievērojami ietaupot līdzekļus.

Mēs, tāpat kā iepriekš, cenšamies parādīt, ka lietotas drēbes var būt vajadzīgas un mīlētas, ja mēs tām dodam otru iespēju.

Nospraužot mērķi būt vēl tuvāk saviem klientiem un novērtējot pašreizējo situāciju, un izmaiņas valstī, un pasaulē kopumā, mēs nonācām pie secinājuma, ka mēs nevaram neatvērt interneta veikalu. Iespējams, kāds no tiem, kas šobrīd lasa šo uzrunu, kaut kādu iemeslu dēļ nevar vai nevēlas fiziski apmeklēt mūsu veikalus, tāpēc mēs vēlamies sniegt jums visērtāko, pozitīvo iepirkšanās pieredzi online režīmā. Unikāla prece, plašs sortiments, papildu atlaižu sistēmas, bonusi - viss ir izdarīts, lai tieši “jūsu”preces meklēšanas process būtu vispatīkamākais.

Noslēgumā vēlētos pieminēt, cik pateicīgi mēs jums esam par to, ka jūs veicināt mūsu planētas saglabāšanu priekš jūsu un mūsu bērniem, iegādājoties šī segmenta preces.

Back to top