(“Kilomax” vai “mēs”) izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu jums izcilu tiešsaistes lietotāja pieredzi. Lai pilnībā izmantotu Kilomax tīmekļa vietni (“Tīmekļa vietne”), jūsu datoram, planšetdatoram vai mobilajam tālrunim ir jāpieņem sīkdatnes. Mēs uzskatām, ka ir svarīgi, lai jūs zinātu, kādas sīkdatnes mūsu tīmekļa vietne izmanto un kādiem mērķiem tās tiek lietotas. Tas palīdzēs aizsargāt jūsu privātumu, tajā pašā laikā nodrošinot jūs ar vislabāko tiešsaistes lietotāja pieredzi.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas satur nelielu informācijas daudzumu un kas ir lejupielādētas un var tikt saglabātas jūsu lietotāja ierīcē, piemēram, datorā (vai citās ar internetu iespējotās ierīcēs, piemēram, viedtālrunī vai planšetdatorā). Kilomax mēs varam izmantot līdzīgas metodes, piemēram, pikseļus, tīmekļa bāksignālus un ierīces pirkstu nospiedumus. Vienkāršības labad visas šīs metodes kopā turpmāk tiks sauktas par “sīkdatnēm”.

Šajā Sīkdatņu politikā ir sniegta informācija par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un par to, kāpēc mēs tās izmantojam. Mūsu Privātuma politikā ir sniegta pilnīga informācija par citiem datiem, ko mēs apkopojam, un par to, kā mēs varam izmantot jūsu personisko informāciju.

Tīmekļa vietnē izmantotās sīkdatnes

Noklikšķinot uz “Jā” sīkdatņu reklāmkarogā, jūs piekrītat izvietot un/vai lasīt sīkdatnes jūsu apmeklētajā Tīmekļa vietnē. Kilomax izmanto vairākas dažāda veida sīkdatnes. Dažas no tām ir sesijas sīkdatnes, kas ir īslaicīgas un ļauj mums sasaistīt jūsu darbības pārlūkprogrammas sesijas laikā. Sesijas sīkdatnes tiek izdzēstas, aizverot pārlūku. Citas sīkdatnes ir pastāvīgas sīkdatnes, kas paliek jūsu ierīcē uz sīkdatnē norādīto laiku. Tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes šādiem mērķiem:

Funkcionālās sīkdatnes

Funkcionālās sīkdatnes ir svarīgas un palīdz jums orientēties tīmekļa vietnē. Tās uzlabo Tīmekļa vietnes lietošanas ērtumu. Šīs sīkdatnes nodrošina, ka jums ir tikai vienreiz jāapliecina savs vecums un ka jūsu grozs tiek saglabāts visos norēķināšanās procesa posmos. Šīs sīkdatnes arī palīdz atbalstīt tīmekļa vietnes drošību un pamata funkcionalitāti.

Analītikas sīkdatnes

Analītikas sīkdatnes palīdz mums saprast mūsu apmeklētāju uzvedību un Tīmekļa vietnes izmantošanu apkopotā veidā. Piemēram, mēs varam izmantot šīs sīkdatnes, lai gūtu ieskatu tajā, kā mūsu apmeklētāji izmanto mūsu Tīmekļa vietni. Tas nozīmē, ka mēs varam uzzināt, kas darbojas un kas nedarbojas, un tas ļauj mums nepārtraukti uzlabot Tīmekļa vietni un izmērīt, cik efektīva ir mūsu reklāma un komunikācija.

Reklāmas sīkdatnes

Reklāmas sīkdatnes atcerēsies jūsu produktu un lapu preferences un to, ka esat apmeklējis vietni. Mēs cenšamies piedāvāt jums reklāmas, kas ir jums piemērotas un atbilst jūsu interesēm citās tiešsaistes platformās, ja tās ir pieejamas, pamatojoties uz jūsu apmeklējumiem un tīmekļklejošanas uzvedību mūsu Tīmekļa vietnē un citās trešo pušu tīmekļa vietnēs. Pamatojoties uz šīm interesēm, mēs izstrādājam segmentētu profilu un pēc tam pielāgojam mūsu tīmekļa vietnes saturu un reklāmas dažādām klientu grupām.

Sīkdatnes var izvietot arī trešo pušu sociālie tīkli (piemēram, Facebook, YouTube, Twitter, LinkedIn). Tas ļauj jums dalīties ar Tīmekļa vietnes saturu sociālajos tīklos. Šīs trešās puses var izmantot sīkdatnes savām vajadzībām. Kilomax neietekmē to, kā šie sociālo mediju tīkli izmanto jūsu datus. Papildu informācija par sociālo mediju tīklu iestatītajām sīkdatnēm ir sniegta to privātuma un sīkdatņu politikā.

Trešās personas, kas iestata sīkdatnes, izmantojot mūsu Tīmekļa vietni, var šādā veidā arī mēģināt noskaidrot, kādas ir jūsu intereses, un šo informāciju var izmantot arī, lai iepazīstinātu jūs ar saturu vai reklāmām, kas, visticamāk, jūs interesē citās tīmekļa vietnēs, kas nav Kilomax tīmekļa vietne. Šajā gadījumā informāciju par jūsu pašreizējo tīmekļa vietnes apmeklējumu var apvienot ar informāciju, kas iegūta, iepriekš apmeklējot tīmekļa vietnes, kas nav mūsu Tīmekļa vietne.

Šīs reklāmas sīkdatnes tiek izmantotas arī, lai ierobežotu reklāmas skatīšanas reižu skaitu, kā arī palīdzētu novērtēt reklāmu efektivitāti.

Pat ja šīs reklāmas sīkdatnes netiek izmantotas, lūdzam ņemt vērā, ka mūsu vietnē jums tiks piedāvātas reklāmas, bet šīs reklāmas netiks pielāgotas jūsu interesēm. Šīs reklāmas var, piemēram, tikt mainītas atbilstoši tīmekļa vietnes saturam. Jūs varat salīdzināt šādas ar saturu saistītās interneta reklāmas ar reklāmu televīzijā. Ja, piemēram, jūs skatāties kulinārijas raidījumu televīzijā, reklāmas pārtraukumu laikā, kamēr iet šis raidījums, jūs bieži redzēsit ar ēdiena gatavošanu saistītu reklāmu.

Kontrolējiet savus sīkdatņu iestatījumus

Kilomax piedāvā arī iespēju iestatīt sev vēlamos sīkdatņu veidus. Noklikšķinot uz “Sīkdatņu iestatījumi”, jūs varat izvēlēties, kāda veida sīkdatnes vēlaties izmantot mūsu Tīmekļa vietnē. Jūs jebkurā laikā varat mainīt šos iestatījumus, tostarp pilnībā atsaukt mums iepriekš sniegto piekrišanu. Sadaļā "Sīkdatņu iestatījumi / Iestatīt preferences” varat arī atrast visu sīkdatņu sarakstu kategorijās “analītika” un “reklāma”.

Lūdzam ņemt vērā, ka Kilomax pašlaik neizmanto tehnisku risinājumu, kas ļautu mums reaģēt uz jūsu pārlūkprogrammas signāliem “Neizsekot”. Papildus iespējai izmantot Sīkdatņu iestatījumu sadaļu mūsu Tīmekļa vietnē, Jūs jebkurā laikā varat pārvaldīt savus sīkdatņu iestatījumus pārlūkprogrammas iestatījumos. Lūdzam ņemt vērā, ka jūsu pārlūkprogrammas iestatījumi var jums nepiedāvāt tādas pašas lietošanas ērtības kā sīkdatņu iestatījumi mūsu Tīmekļa vietnē. Ja jūs vienkārši atspējojat visas sīkdatnes vai visas mūsu sīkdatnes pārlūkprogrammas iestatījumos, iespējams, ka dažas mūsu Tīmekļa vietnes sadaļas vai funkcijas nedarbosies, jo jūsu pārlūkprogramma var liegt mums iestatīt funkcionāli nepieciešamas sīkdatnes. Tāpēc ieteicams izmantot Sīkdatņu iestatījumus mūsu Tīmekļa vietnē, nevis atspējot visas sīkdatnes, izmantojot jūsu tīmekļa pārlūkprogrammu.

Noslēguma piezīmes

Mēs periodiski pārskatīsim un atjaunināsim šo Sīkdatņu politiku. Jebkuras izmaiņas šajā Sīkdatņu politikā tiks publicētas mūsu Tīmekļa vietnē un, ciktāl tas ir pamatoti iespējams, tiks paziņotas jums. Sīkdatņu politikas jaunākā versijas ir pieejama šajā Tīmekļa vietnē.Ja jums ir kādi jautājumi un/vai komentāri, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot šo tīmekļa veidlapu ar datu privātuma pieprasījumu.

Šīs Sīkdatņu politikas jaunākā versija ir datēta ar 2020. gada 12. februāri.

Back to top